24 maja 2019 roku na zaproszenie biblioteki w Sadlinkach przyjechał świetny aktor teatralny, telewizyjny, artysta kabaretowy, prezenter – Piotr Gąsowski.  Aktor występował  w warszawskich teatrach: „Komedia”, „Nowy”, „Capitol”, „Kamienica” i „6 piętro”. Wystąpił również w serialach: „Hela w opałach”, „Ale się kręci” czy „Duch w dom”. Jest także znakomitym aktorem dubbingowym oraz prezenterem telewizyjnym znanym aktualnie z programu   „Twoja twarz brzmi znajomo”. Od 2003 roku jest również członkiem kabaretu „Tercet czyli Kwartet”, który tworzy z Hanną Śleszyńską, Robertem Rozmusem i Wojciechem Kaletą.

Piotr Gąsowski promował również książkę „Co mi w życiu nie wyszło?”, w której autoironią i humorem spisywał swoje wspomnienia, skupiając się na swoim słynnym, przysłowiowym pechu. Aktor przez dwie godziny  dowcipnie opowiadał historie ze swego życia. Wspominał swoich wykładowców ze szkoły aktorskiej, zabawne sytuacje z planu filmowego. Anegdota goniła anegdotę, a widzowie co rusz wybuchali szczerym śmiechem. Jedna z anegdot dotyczyła sytuacji, kiedy mylono go z Wojciechem Gąsowskim. Aktor odpowiadał również na zadawane mu pytania przez widzów.  Po spotkaniu można było kupić książkę Piotra Gąsowskiego. Oczywiście z podpisem autora.