Uwaga, informujemy, że ponowne otwarcie biblioteki nastąpi 11 maja (poniedziałek). Poniżej zasady obowiązujące czytelników po otwarciu:

Zasady obowiązujące czytelników po otwarciu Gminnej Biblioteki Publicznej w Sadlinkach

1.     Czytelnicy którzy chcą zwrócić bądź wypożyczyć nasze zbiory muszą przebywać w Bibliotece w maseczce i rękawiczkach.
2.     Osoby przebywające na kwarantannie proszone o niezwłoczne  zgłoszenie potrzeby przedłużenia terminu zwrotu wypożyczonych zbiorów.
3.     Wejście do Biblioteki od strony hali sportowej.
4.     Przed wejściem do Biblioteki czytelnik musi zdezynfekować ręce i własne rękawiczki płynem dezynfekującym.
5.     Na korytarzu mogą przebywać jednocześnie 2 osoby, natomiast w Bibliotece może być 1 osoba.
6.     Po wejściu do Biblioteki, przy zwrocie i po wyborze lektury należy stanąć przed ladą w wyznaczonym miejscu.
7.     Rezygnujemy z następujących usług w bibliotece:

1)     bezpośredniego dostępu do księgozbioru
2)     świadczenia usług ksero,
3)     przyjmowania darów od czytelników,

8.     Wszystkie zbiory po powrocie do Biblioteki zostaną poddane kwarantannie trwającej przynajmniej 5 dni.
9.     Zachęcamy do rezerwacji on-line lub mailowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
10.  Do odwołania obowiązują nowe godziny udostępniania zbiorów:

·       Poniedziałek 9.00 – 15.00
·       Wtorek 9.00 – 17.00
·       Środa 9.00 – 15.00
·       Czwartek 9.00 – 17.00
·       Piątek 9.00 – 15.00

11.  W przypadku wątpliwości, że podjęte przez nas działania niewystarczająco zabezpieczają Państwa przed koronawirusem prosimy o zwrot książek i powstrzymanie się przed wyborem i wypożyczeniem nowej lektury.
12.  Będziemy dokładali wszelkich starań aby nasi pracownicy i czytelnicy mogli czuć się bezpiecznie Sytuacja będzie monitorowana na bieżąco i w przypadku potrzeby konieczności zmian w procedurach będziemy reagowali natychmiast.