Drogi Czytelniku, w związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń dla województwa pomorskiego Gminna Biblioteka Publiczna w Sadlinkach będzie zamknięta od 15 marca 2021r. do odwołania.
Umożliwiamy wypożyczenie książek tylko po wcześniejszym zamówieniu wybranych tytułów. Można będzie składać zamówienie przez katalog online, który znajduje się na  stronie biblioteki oraz mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i telefonicznie 552796027.

Zamówienie można składać w godzinach od 11. 00 – 17.00.

• bibliotekarz po skompletowaniu Twojego zamówienia umówi się z Tobą odnośnie  terminu i godziny odbioru;
  • książki można odebrać przed wejściem do biblioteki i zostawić ewentualne zwroty.

Zostają wprowadzone:

• przedłużone okresy wypożyczenia,
  • wstrzymanie naliczania kar za nieterminowe zwroty do czasu ponownego otwarcia biblioteki.

Przypominamy, że na terenie biblioteki obowiązują zasady reżimu sanitarnego i dystansu społecznego.